Ulf Johansson
Säljare Jakt & Fritid Södra Sverige


0950-120 15 | ulf.johansson@nordik.se

 

Stefan Nygren
Reklamationsansvarig




0950-120 26 | stefan.nygren@nordik.se

Mattias Person
Säljare Fordonsbelysning


 0950-120 11 | mattias.persson@nordik.se

 

 


Magnus Hansson
Säljare Fordonbelsyning, Jakt & Fritid
Norra Sverige

0950-120 12 | magnus.hansson@nordik.se

 


Benjamin Franz
Innesäljare Fordonsbelysning, Jakt & Fritid


0950-120 22 | benjamin.franz@nordik.se

Jens Skoog
Inköpare


0950-120 25 | jens.skoog@nordik.se

 


Erik Edlund
Marknadskommunikatör


0950-120 13 | erik.edlund@nordik.se

 


Sara Gustafsson
Ekonomiassistent


0950-120 33 | sara.gustafsson@nordik.se

 

Elin Zakrisson
Lager och Logistik



0950-120 02 | elin.zakrisson@nordik.se

Stina Edejern
Lager och Logistik


0950-120 03 | stina.edejern@nordik.se

 

 

 

Ledningsgrupp

Kenneth Edlund
VD/Ägare


0950-120 07 | kenneth.edlund@nordik.se
Joakim Lindgren
Ekonomichef


0950-120 04 | joakim.lindgren@nordik.se

 

 

 

 

 

 

Produkten har blivit tillagd i varukorgen